Güler Dormen Kimdir? | Kimdir ?

Türk Tiyatrosunun duayen isimlerinden Haldun Dormen'in kız kardeşi güler Dormen Yiğit'ten üzücü bir haber geldi. Güler Dormen Yiğit dün gece kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Güler Dormen Kimdir?

Haldun Dormen'in kız kardeşi güler Dormen Yiğit hayatını kaybetti. Türk Tiyatrosunun duayen isimlerinden Haldun Dormen'in kız kardeşi güler Dormen Yiğit'ten üzücü bir haber geldi. Güler Dormen Yiğit dün gece kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Haldun Dormen'in kız kardeşi güler Dormen Yiğit hayatını kaybetti. Oyuncu Nedim Şaban, acı haberi sosyal medya hesabından duyurdu.

Nedim Şaban, sosyal medya hesabından İnstagramda, "Haldun Dormen Hocamız'ın kardeşi Güler Yiğit’in ölüm haberini çok üzülerek aldım. Daha bugün İpek İzci ile yaptığı röportajda tiyatromuza kostüm tasarımcılığı fikrini kazandırdığını anlatmış Haldun Dormen. 1950’lerde oyuncu kostümü evden getirirmiş, Dormen Tiyatrosu karakter yaratmak için kostüm tasarımı fikrini geliştirmiş. Güler Yiğit de bu konuda öncüydü. Allah rahmet eylesin" paylaşım yaptı.

Güler Dormen Yiğit, uzun yıllar Haldun Dormen Tiyatrosu'nun sahne ve kostüm tasarımcısı olmuştur.

Magazin
Son Gönderiler: Magazin
Güler Dormen Kimdir?

Türk tiyatrosunun duayen isimlerinden haldun dormen'in kız kardeşi güler dormen yiğit'ten üzücü bir haber geldi. güler dormen yiğit dün gece kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti....

Magazin